Первые шаги в радиоэлектронике

изложение ОСНОI радио:щектрuники, пред-
назначенное ДШI юнwх читатеJ1С'Й. Ею мо-
ryт. ОДНdКО. ПО.'IoЗОI.tТI.CJI асе ТС:. !c:ro делает
..пеРlые шаrи" 1 этой интересной области.
В книre на доступном Jlзw"е с помощloЮ
ориrинitЛloНIoIХ рисунком рассматриаан'тс"
OCHolHwe 10ПРОС'" радиоэлеКТРОНИК'1 и
Дltютс" указаНИJl, !сак самому сдс..,атlo H
KO-
Topwe раднолюбите.'loCкие приборw. Книrу
можно ИСПОЛIoЗОlат.. 1 качестlе пособи" 1
кp
жк.tХ по радиозле"'"роннке, а тапке ДЛII
самообрdзоааНIIJI.

Інформатика 9 клас

Підручник має особливості: для кожного уроку виділено окрему тему. Зміст теми викладено у відповідях на запитання, з переліком яких можна ознайомитися на початку теми. Крім того, у підручнику містяться практичні та лабораторні роботи, які мають виконуватися на комп’ютері, а результати зберігатися в спеціальній структурі папок. Кожний урок складається з основного та додаткового матеріалу («Поглиблюємо знання»), що поділяється на теоретичну та практичну частини: «Вивчаємо» та «Діємо». Радимо вам спочатку ознайомитися з теорією («Вивчаємо»), а потім послідовно, крок за кроком, виконувати запропоновані вправи («Діємо») на основі файлів-заготовок, що містяться на компакт-диску до підручника.

Жизнь замечательных людей. часть 30

Музруков (Наталья Богуненко) Моцарт (Марсель Брион) Московские обыватели (Михаил Вострышев) Моряк в седле. Биография Джека Лондона (Ирвин Стоун) Мопассан (Арман Лану) Монтаньяры (Николай Молчанов)

Українська література : підручник для 5 класу

Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів з художніми текстами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. Завдання в рубриках «Поміркуй над прочитаним», «Будь уважним до слова», «Збагачуй своє мовлення», «Література в колі мистецтв», «Ти – творча особистість» тощо навчатимуть школярів читати уважно й осмислено.