Олімпійська освіта: теорія і практика

ББК 75.4(0)90
Схвалено Комісією з фізичної культури Науково-методичної Ради
з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту для використання
в загальноосвітніх навчальних закладах. Лист № 1.4/18-Г-165 від 21.03.2011 р.
Видання Національного олімпійського комітету України
РЕЦЕНЗЕНТИ:
М. М. Булатова
доктор педагогічних наук, професор
Л. П. Сущенко
доктор педагогічних наук, професор
Т. А. Дмитрієва
учитель-методист
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: навч. посіб. /
В. М. Эрмолова. – К., 2011. 335 с.
У посібнику розглянуто історичні та теоретико-методичні засади
інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів. Подано
практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у
навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.
Для вчителів, педагогічних працівників таборів відпочинку, студентів
спортивних і педагогічних вищих навчальних закладів.
ББК : 75.4(0)90
УДК : 796.032
© Національний олімпійський комітет України, 2011
© Олімпійська академія України, 2011
© В.М.Єрмолова, 2011

Черный замок Ольшанский

История уходит корнями в глубокую древность 18 века. В те далекие смутные времена князь Ольшанский крадет казну и драгоценности повстанцев, но таинственным образом исчезает, оставив манускрипт, в котором указано местонахождение сокровищ. Палеограф и писатель Антон Космич находит пергамент с шифрованным указанием о спрятанных в подземелье Ольшанского замка сокровищах. Но эти сокровища ищет и последний отпрыск рода Ольшанских, сотрудничавший в годы войны с фашистами... Тайна манускрипта будет открыта, но какой ценой...

Українська мова : підручник для 8 класу

У підручнику реалізовано сучасні підходи до вивчення української мови як форми вияву національної та особистісної свідомості, засобу самопізнання й саморозвитку людини, закладено ідею національного самовизначення. Також ураховано вікові психологічні особливості підлітків, привернено увагу до змін у лексиці української мови, уведено елементи медійної освіти, розроблено гнучку систему рубрик, зручний апарат користування, застосовано науково обґрунтований підхід до ілюстрування й унаочнення текстового матеріалу.

Німецька мова. (перший рік навчання) [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. / М. М, Сидоренко, О. А. Палій. – К. : Грамота , 2013 . – 296 с . : іл..

Сидоренко, М. М. Німецька мова. (перший рік навчання) [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. / М. М, Сидоренко, О. А. Палій. – К. : Грамота , 2013 . – 296 с . : іл. Підручник є частиною навчально-методичного комплексу "Німецька мова" для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які розпочинають вивчати німецьку як другу іноземну мову. Видання містить 8 розділів, які складаються з певної кількості уроків для закріплення та узагальнення навчального матеріалу. Підручник сприяє формуванню в учнів навичок і розвитку умінь як в усному (говоріння, аудіювання), так і в писемному (читання, письмо) мовленні.