РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Методична література

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ
ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Давидюк, Л. В. Русский язык (5-й год изучения) [Текст ] : учебник для 5 кл. общеобразоват. Учебн. Заведений с обучением на украинском языке / Л. В. Давидюк. – К . : Свыточ, 2013. – 320 с . : илл.

Переказ

виконати роботу на бланку

Я у світі

Підручник "Я в світі" для 4 класу розроблена відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетенцій учнів: громадської, комунікативної, соціальної; сприяє розвитку мотивації до навчання і творчої діяльності, а також формування навичок самооцінки і самоаналізу. Кожен параграф містить рубрики: "Повтори те, що знаєш", "Поділися своїми думками", "Познайомся з думкою інших людей", "Я дізнався, що ...", "Я хочу ...". У підручнику також завдання, для виконання яких необхідно виконати пошук по електронному освітньому ресурсі....