Технологія верстатних робіт

Технические науки

Навчальний посібник призначений для учнів професійно-технічних навчальних закладів
машинобудівного профілю. У посібнику розглядаються основні правила безпеки під час організації
робіт на металорізальних верстатах, основні поняття з технічної механіки, відомості про слюсарну
обробку, токарну справу, металообробні верстати, технологічні процеси токарної обробки деталей. В
окремих розділах посібника наведені довідкові відомості, необхідні кваліфікованим робітникам в
умовах роботи на невеликих підприємствах.
Даний навчальний посібник є одним із серії посібників, що будуть висвітлювати комплекс
питань щодо основних відомостей про технологічний процес токарної обробки деталей, приводи
металообробних верстатів, їх експлуатацію, ремонт та налагодження, основні відомості зі
стандартизації й організації контролю якості готової продукції.
Навчальний посібник може бути використаний у підготовці за професією «Верстатник
широкого профілю, оператор верстатів з ПК» у професійно-технічних навчальних закладах, а також
під час підготовки студентів вищих навчальних закладів за напрямами «Машинобудування» та
«Інженерна механіка», у процесі вивчення дисциплін «Технологія верстатних робіт»,
«Металообробні верстати».
Pозpаховано на наукових, інженеpно-технічних, педагогічних пpацівників, учнів професійно-
технічних навчальних закладів.

Модуль 1. European Portfolio for Student Teachers of Languages

Focusing its work on promoting innovative approaches in language education since 1995, the European Centre for Modern Languages (ECML) of the Council of Europe plays a significant role in disseminating good practice and assisting in its implementation in member states. The ECML runs research and development projects within the framework of medium-term programmes of activities. These projects are led by international teams of experts and concentrate mainly on training multipliers, promoting professional teacher development and setting up expert networks. The ECML’s publications, which are the results of these projects, illustrate the dedication and active involvement of all those who participated in them, particularly the project co-ordination teams. The overall title of the ECML’s second medium-term programme (2004-2007) is “Languages for social cohesion – Language education in a multilingual and multicultural Europe”. This thematic approach should enable us to deal with one of the major challenges our societies have to face at the beginning of the 21st century, highlighting the role of language education in improving mutual understanding and respect among the citizens of Europe.

Підручник алгебри

Основи здоровя. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Основи здоровя: Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. -К.:Алатон, 2005. - 176 с.