Збірник матеріалів з української літератури для учнів 7-го класу

7 класс

Даний збірник матеріалів дозволить доповнити підручник «Української мови та літератури» Слоньовської О., як для класів з українською мовою навчання так і для класів де навчання проводиться на російській мові.
У збірник увішли біографії письменників, їх твори та критика на них, це дозволить учневі більше дізнатися про авторів та про їх твори.
Збірник повністю відповідає програмі з української літератури для 7-го класу 12-ти річної школи.
Укладач сподівається, що це дасть змогу учням зберегти свій час и краще підготуватися до уроків.
Бажаю успіхів у вивченні української літератури!

Жизнь замечательных людей. часть 18

За нашу и вашу свободу. Герои 1863 года (Сборник) Жуковский (Виктор Афанасьев) Жуков (Н. Яковлев) Жуков (Владимир Дайнес) Жорж Санд (Наталия Венкстерн) Жорж Бизе (Николай Савинов) Жолио-Кюри (Марианна Шаскольская) Житие Даниила Заболотного(Глеб Голубев) Жизнь Пушкина. Том 2. 1824-1837 (Ариадна Тыркова-Вильямс) Жизнь Пушкина. Том 1. 1799-1824 (Ариадна Тыркова-Вильямс) Жизнь Альберта Эйнштейна (Владимир Львов) Жизнь Александра Флеминга (Андре Моруа) Желябов (Вадим Прокофьев) Железная маска_ между историей и легендой (Жан-Кристиан Птифис) Жанна д'Арк (Анатолий Левандовский) – 2007 Жанна д'Арк (Анатолий Левандовский) – 1982 Жанна д'Арк (Анатолий Левандовский) – 1962

Крейсер его величества «Улисс»

1942 год. Исход Второй мировой войны еще не ясен. На севере англо-американский конвой FR-77 должен доставить в советский Мурманск танки, самолеты и авиационный бензин, прорвавшись через вражеские кордоны.